דלג לתוכן עיקרי

מפתח לרכש החברתי

משרד הרווחה והביטחון החברתי משמש חוליה מרכזית במדינת הרווחה הישראלית. ייעודו לעסוק, יחד עם משרדים וגופים אחרים, באיתור, מניעה, טיפול, הגנה, שיקום וסיוע לכל אדם, משפחה וקהילה הנתונים במצבים של משבר זמני או מתמשך מפאת מוגבלות, עוני והדרה חברתית, קשיי תפקוד, גיל, אבטלה, הזנחה, אפליה או ניצול.

השירותים החברתיים עליהם אמון המשרד מסופקים באופנים שונים – בעוד שחלקם מסופקים באופן ישיר על ידי המשרד עצמו או על ידי הרשויות המקומיות, מרביתם מסופקים באמצעות מיקור חוץ (להלן: "רכש שירותים חברתיים"). היקף גדול מתקציב המשרד מופנה לשירותים אלה, תוך מימון נוסף של חלקם על ידי הרשויות המקומיות. שירותים המסופקים באופן בלעדי על ידי רשויות מקומיות ומתוקצבים על ידי המשרד לא מופיעים באתר זה.

לסימון מספר אפשרויות יש להשתמש בכפתורי Shift/Ctrl/Cmd במקלדתניקוי כל הסינונים

הצהרת נגישות

קוד האתרזמין תחת רשיון MIT.

cc-by-sa logoעל רוב תוכן האתר חל רישיוןCC BY-SA 4.0 של Creative Commons, אלא אם כן צויין אחרת .

רכש חברתי הינו אספקת שירותים חברתיים במיקור חוץ. אתר זה הוא פרי עבודת מיפוי ואיסוף נתונים שנעשית על-ידי שלושת המשרדים החברתיים: בריאות, חינוך, ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים, ומשקף את המידע אודות שירותים אלה. האתר הוקם במסגרת שותפות ג'וינט-אלכא, ובשיתוף הסדנא לידע ציבורי. המידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף למידע במקורות הראשוניים, ובכל מקרה של סתירה המידע שבמקורות הראשוניים הוא הקובע. הסתמכות על האמור באתר היא באחריות המשתמש בלבד.
תאריך עדכון אחרון: ספטמבר 2021.