דלג לתוכן עיקרי

מפתח לרכש החברתי

מידי שנה מספקים המשרדים החברתיים מאות שירותים חברתיים באמצעות מפעילים חיצוניים (מיקור חוץ). באילו שירותים מדובר? למי הם מיועדים? מי מספק אותם בפועל? מהם ההליכים המכרזיים שבמסגרתם הם מסופקים? מהן מגמות השינוי בהספקת השירותים לאורך השנים? גללו ומצאו.

ניתן לבחון את תמונת המאקרו הכוללת של שלושת המשרדים יחדיו או להיכנס לעמוד של כל אחד משלושת המשרדים החברתיים לקבלת התמונה הספציפית אליו.

תוכלו לצפות בגרפים מצרפיים של תמונת השירותים ושל מפעילי השירותים וגם ברשימת המידע הגולמי של השירותים, הליכי הרכש והמפעילים. בחירת סננים בחלונית הסינון תשפיע על כלל הנתונים המוצגים בעמוד. בנוסף, לכל שירות ולכל מפעיל קיים עמוד מידע נפרד, אליו ניתן להיכנס באמצעות לחיצה על שם השירות או על שם המפעיל.

יודעים מה אתם מחפשים? ניתן לחפש שירותים, מפעיל והליך רכש באמצעות טקסט חופשי בשורת החיפוש בראש העמוד.

המידע באתר מעודכן לשנת 2023. המידע לשנת 2024 יעודכן במהלך שנת 2025.

למידע נוסף על מהם שירותים חברתיים במיקור חוץ
לסימון מספר אפשרויות יש להשתמש בכפתורי Shift/Ctrl/Cmd במקלדתניקוי כל הסינונים

הצהרת נגישות

קוד האתרזמין תחת רשיון MIT.

cc-by-sa logoעל רוב תוכן האתר חל רישיוןCC BY-SA 4.0 של Creative Commons, אלא אם כן צויין אחרת .

רכש חברתי הינו אספקת שירותים חברתיים במיקור חוץ. אתר זה הוא פרי עבודת מיפוי ואיסוף נתונים שנעשית על-ידי שלושת המשרדים החברתיים: בריאות, חינוך, ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים, ומשקף את המידע אודות שירותים אלה. האתר הוקם במסגרת שותפות ג'וינט-אלכא, ובשיתוף הסדנא לידע ציבורי. המידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף למידע במקורות הראשוניים, ובכל מקרה של סתירה המידע שבמקורות הראשוניים הוא הקובע. הסתמכות על האמור באתר היא באחריות המשתמש בלבד.
תאריך עדכון אחרון: ספטמבר 2021.