מפתח התקציב

מהו אתר "מפתח התקציב"?

אתר מפתח התקציב של הסדנא לידע ציבורי מציג את השתנות תקציב המדינה במהלך השנה בהתאם להעברות התקציביות, ומראה כיצד משתנה חלוקת התקציב משנה לשנה. מפתח התקציב מחבר למעשה בין מספר מקורות מידע ממשלתיים:

חשוב!

המידע באתר ״מפתח התקציב״ מקורו במאגרי מידע ציבורים וממשלתיים ולא על ידי הסדנא לידע ציבורי (ע.ר). הסדנא עורכת מאמצים סבירים להתאים את המידע, אך עקב צורת קבלתו עשויות להתקיים שגיאות. אין להסתמך על המידע אלא יש לבררו תמיד מול המקור והגורמים הממשלתיים הרלוונטיים. ככל שאתם סבורים כי נפלה טעות במידע זה, אנא פנו אלינו ונתקנו לאחר שנבחן את התלונה.

גילינו טעות או מידע לא מעודכן, מה עושים?

מכיוון שכל המידע המוצג באתר מתבסס על מקורות המידע הרשמיים, מומלץ לפנות לגורם המפרסם לצורך בירור או תיקון הבעיה. צוות "מפתח התקציב" ישמח לסייע לכם להבין מיהו הגורם הממשלתי שפרסם את הנתון או המידע שדורשים בירור או תיקון.

פרטיות

  • בעת הרשמה לקבלת התראות או תזכורות במייל מתבקשים המשתמשים לאשר גישה לפרטים הבאים בחשבון הג'ימייל שלהם: כתובת דוא"ל, שם מלא וקישור לתמונת הפרופיל. נתונים אלו נשמרות במערכת האתר עם החיפושים השמורים של המשתמש/ת. שום נתון אחר לא נאסף או נשמר במערכת. קראו כאן על מדיניות ההרשאות והפרטיות של השירות

  • משלוח המייל עם ההתראות והתזכורות מבוססים על שירות Mailgun. קראו כאן על מדיניות הפרטיות של השירות.

  • באתר מוטמע שירות Google Analytics לניתוח דפוסי השימוש ומיצוב האתר במנועי חיפוש. קוד זה חושף בפני מפעילי השירות מידע בנוגע להתנהגות המשתמשים. קראו כאן על מדיניות הפרטיות של השירות.

רשיון שימוש

כל המידע המוצג באתר מבוסס על נתונים המפורסמים במקורות המידע הממשלתיים. השימוש במידע כפוף לרישיון CC BY-SA 4.0 של Creative Commons.

שאלות? תגובות? רעיונות?

צרו איתנו קשר

מימון

מרבית הפיתוח של האתר בוצע בהתנדבות במסגרת הסדנא לידע ציבורי.

לאורך השנים, הפרויקט קיבל מימון נוסף גם מהגופים הבאים:

  • משרד ראש הממשלה
  • האיחוד האירופי
  • רשות החדשנות
  • חברת "מגדל"

ועוד מספר תורמים קטנים יותר.